Můj příběh

Vítám Vás na mém e-shopu. Chtěla bych se Vám těmito slovy blíže představit, abyste měli představu, kdo za značkou MarSei vlastně stojí.
Jmenuji se Martina Seifertová a žiju v Ústeckém kraji, začala jsem tvořit před necelým rokem a od prvního setkání s hlínou a kruhem se z toho stala obrovská vášeň.

Fascinovalo mě a stále tomu tak je, co všechno se dá z hlíny vyrobit, a co dokáže vykouzlit glazura. V mém produktovém portfoliu najdete jak decentní a nadčasové kousky, tak naopak kousky, které mají ty nejrůznější barevné kombinace nesoucí se jak v sytých, tak i jemnějších přírodních tónech. V každém případě se ale snažím o to, aby linie a tvary produktů byly co nejvíce jednoduché, minimalistické a plně funkční. I přes to všechno můžete na výrobcích pozorovat přiznanou ruční práci.

Pěvně věřím, že si každý kousek tady najde teplý domov a při každém jeho užití Vám vykouzlí úsměv na rtech a zlepší den. Zkrátka doufám, že ho budete užívat s ještě větším nadšením, než se kterým vzniká, jestli to tedy vůbec jde. :) 

Bohužel/bohudík si vše spravuji sama. Počínaje nákupem materiálu, přes zdlouhavý výrobní proces, až po konečné zasílání výrobků přímo Vám domů. Proto prosím mějte na paměti, že mi to občas může chvíli trvat. Řídím se ale heslem, že na kvalitní ruční práci se vyplatí chvíli počkat.